Klienci

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów o sklepie.

Poniżej znajdują się opinie o naszym sklepie nadesłane nam przez Klientów. Jeśli chcesz napisać jakiś komentarz odnośnie sklepu - zapraszamy: kontakt@biochef.pl. Każda uwaga odnosząca się do naszego sklepu jest dla nas ważna -motywuje i pozwala poprawiać niedociągnięcia.

Dagmara


Terminowa wysyłka, sprzęt w dobrym stanie, odpowiadający opisowi. A przede wszystkim dobra i uczciwa informacja oraz telefoniczna szczegółowa porada dotycząca wyboru sprzętu przed zakupem. Bardzo dobra strona internetowa zawierająca potrzebne informacje.

Anna


Profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie. Informacje na temat produktu przedstawione w sposób zrozumiały z troską o zadowolenie klienta o czym świadczy np. doradzanie w różnych kwestiach.

Magda


Zakup wyciskarki wiązał się dla mnie ze sporym wydatkiem i miałem wątpliwości odnośnie jej wyboru, ale w rozmowie telefonicznej ze Sprzedawcą dowiedziałem się wszystkiego. Jestem zadowolony z obsługi, otrzymałem produkt zgodny z opisem i terminowo. Wyciskarkę używam od kilku dni, przerobiłem już znaczne ilości owoców, warzyw oraz roślinek liściastych i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony.

Dominik


Strona internetowa bardzo czytelna i pomocna w dobraniu odpowiedniej wyciskarki, każdy produkt jest rzetelnie opisany. Bardzo mnie zaskoczyła ekspresowa wysyłka. Jeśli zajdzie potrzeba zmiany na wyciskarkę elektryczną to pewnie kupię ją w tym sklepie.

Bartosz


Obsługa na najwyższym poziomie z profesjonalnym podejściem do sprzedawanego towaru i klienta. Towar ekskluzywny, ale w zupełności wart swojej ceny (zakupilłem suszarkę i blender). Innego tak wysokiej klasy asortymentu próżno szukać w innych miejscach w Polsce.

Marta


Polecam w 100%, dzięki profesjonalnym opisom na stronie nie miałam problemu z podjęciem decyzji o zakupie. Dostarczony sprzęt bardzo wysokiej klasy, mogę śmiało powiedzieć, że zakup wyciskarki to najlepsza moja decyzja ostatnich miesięcy.

Bianka


Bardzo dobra, sprawna i życzliwa obsługa. Przed dokonaniem wyboru produktu, ekipa sklepu odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące funkcjonowania danych modeli, szczegółów technicznych itd. Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie.

Kamil


Sklep wyjątkowo profesjonalny. Najpierw odpowiedzieli na masę moich pytań i pomogli w wyborze najlepszej wyciskarki. Przesyłka doszła bardzo szybko tak jak mówili. W pierwszych miesiącach miałem dwa czy trzy razy parę pytań i też służyli pomocą i radą. Podsumowując, mało jaki sklep ma tak fachowe podejście i wiedzę jak BioChef. Z samego zakupu też jestem zadowolony, działa bez zarzutu.

Janina


Sklep godny polecenia, obsługa zamówień (dwa zamówienia) więcej niż błyskawiczna, po prostu rewelacja. Robienie u Was zakupów jest przyjemnością. Pełen profesjonalizm, proszę tak trzymać.

Bożena


Jestem klientką, która nie dzwoni a pisze. Gdy kupowałam wyciskarkę, miałam rzetelne wsparcie ze strony sprzedawcy. Od wczoraj używam wyciskarki i jestem bardzo zadowolona. Zanim ją kupiłam, również korespondowałam z pracownikiem z obsługi klienta. Podmiot handlowy wyjątkowo profesjonalny. :)